Kozłowski
Madeja

Przebieg meczu:
Informacja:
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Stal Poniatowa - Siarka Tarnobrzeg w niedzielę od godziny 14:40.
Informacja:
Piłkarze obu zespołów rozpoczęli rozgrzewke. Siarka na czarno-zielono, Stal na niebiesko.
Informacja:
Lider z Lęcznej do przerwy prowadzi z ostatnimi w tabeli Orlętami 1-0.
Informacja:
Zawodnicy obu drużyn wychodzą na boisko. Warunki do gry idealne, świeci słońce wieje lekki wiatr.
1'
Sędzia rozpoczął spotkanie, zaczyna Siarka.
Informacja:
W Łęcznej mamy remis 1-1! Pozostało 15 minut do końca spotkania.
3'
Walat prostopadła piłka do Kamińskiego, ten wrzuca z lewej strony, niestety Kwieciński nie sięgnął piłki
5'
Rzut rożny dla Poniatowej , strzelał Styżej, ale wcześniej faulował Stępnia.
7'
Powiało grozą! Mocno strzelał Strug, piłka musnęła poprzeczke i wyszła za boisko. Od bramki zacznie Ćwiczak.
9'
Rzut wolny dla Siarki, Kabata dośrodkowuje na głowe Walata, niestety nasz napastnik na spalonym.
11'
Strzał z dystansu Kaczmarka... koło słupka.
11'
Po pierwszych 10 minutach, mecz wyrównany, bez przewagi żadnej z drużyn.
17'
Prasnal strzela z 20 metrów obok słupka.
Informacja:
Górnik II Łęczna traci punkty u siebie, naszym piłkarzom nie pozostaje nic innego jak wygrać dzisiejszy mecz i zmniejszyć stratę do lidera. Z innych III-ligowych boisk po 15 minutach Tomasovia - Stal Sanok 0:0
20'
Kolejna akcja Stali , Lindner strzela z pola karnego, pewnie broni Ćwiczak.
21'
Bardzo groźna kontra Poniatowej, dwóch na dwóch, sytuacje pewną interwencją ratuje Stępień.
25'
Rzut rożny dla Siarki, Kabata do Madeji, wrzutka w pole karne, Walat strzela głową niestety niecelnie.
27'
Strug prawą stroną boiska, wrzutka, piłka dostaje rotacji i Ćwiczak musi wybijać ją na rzut rożny.
35'
Okres gry w środku pola. Po szybkim początku obie drużyny nieco zwolniły.
40'
Rzut rożny dla Siarki, Madeja dośrodkowuje, piłka trafia na 16 metr gdzie czeka już na nią Kabata, uderza z całej siły...prosto w obrońce.
43'
Hynowski podaje prostopadłą piłkę do Walata, ten znalazł sie w dobrej sytuacji, ale znowu na spalonym.
45'
Walat do Kamińskiego, ten sam na sam z bramkarzem mija go, po czym jest faulowany przed polem karnym! Bramkarz ukarany tylko żółta kartką.. ewidentny błąd sędziego.
45'
Zółta kartka dla Kozłowskiego za dyskusję z sędzią. Walat z wolnego nad bramką.
45'
Koniec pierwszej połowy.
Informacja:
Do przerwy Tomasovia - Stal Sanok również 0:0
Informacja:
W druzynie Stali za Nowaka wchodzi Wyroślak. Siarka rozpocznie drugą połowę bez zmian.
46'
Rozpoczęła sie druga połowa.
50'
Kartka dla Madeji.
54'
Ładna akcja Poniatowej, Lindner podał do Struga a ten fatalnie przestrzelił. Szykuje sie podwójna zmiana w Siarce do wejścia przygotowani Pluta i Łuczakowski.
55'
Z boiska schodzi Kwieciński oraz Sałek, a na boisku pojawiają sie wspomniani wcześniej Pluta i Łuczakowski.
57'
Po faulu na Łuaczkowskim z 20 metra strzela Kozłowski nad bramka.
58'
Lindner dostaje zółtą kartkę za faul na Hynowskim.
59'
Wrzutkę Kabaty z lewej strony pewnie wyłapuje bramkarz gospodarzy.
62'
Krótko rozegrany rzut rożny, Madeja wrzuca piłkę w pole karne, Walat uderza głowa z 5 metrów ale bardzo dobrą interwencją popisał sie bramkarz i mamy dalej remis.
65'
Zamieszanie w naszym polu karnym, w ostatniej chwili Michał Kozłowski wybija piłkę na rzut rożny.
69'
Zmiana w drużynie Siarki za Kamińskiego wchodzi Stąporski.
70'
Po raz kolejny zamieszanie w polu karnym Siarki, piłkę przejmuje Kozłowski, długim podaniem uruchamia Stąporskiego, ten wrzuca w pole karne niestety prosto w ręce bramkarza.
73'
Z boku pola karnego strzela Kaczmarek..niecelnie.
77'
Zmiana w Stali w miejsce Struga wchodzi Jasik
81'
Przypadkowa piłka trafia pod nogi Stąporskiego , ten z 10 metra strzela nad poprzeczką.
82'
Kaczmarek podaje do Jasika ten bardzo ładnie uderza, ale jeszcze piękniej broni Ćwiczak.
84'
Z 20 metrów Prasnal obok słupka.
84'
Kolejna zmiana w Siarce w miejsce Walata na boisku pojawia się Mazurkiewicz.
87'
Za faul na Stąporskim Gołębiowski ukarany zostaje zółtą kartkę. Rzut wolny dla Siarki z około 20 metra.